Zľava!

Vitamino color – šampón pre žiarivú farbu vlasov 500 ml

19,40 

Šampón s obsahom resveratrolu chráni farbu pred vyblednutím až počas 8 týždňov* a vlasové vlákno pred poškodením. Zaistí dokonale žiarivý výsledok. Šetrne zbavuje vlasy nečistôt, sú okamžite hebkejšie, lesklejšie a chránené od korienkov po končeky.

Exkluzívna ko-emulzná technolólia :

Tento ko-emulzný šampón predstavuje ideálnu rovnováhu medzi vysokou kozmeticitou a ľahkosťou. Špecifická textúra sa prispôsobí potrebám starostlivosti pri všetkých typoch , jednoducho a rovnomerne sa aplikuje. Šetrná čistiaca báza, kombinácia surfaktantov: jedny prinášajú silný pevný účinok druhé hebkosť. Ko-emulzia je film, ktorý priľne k prirodzenému mikroreliéfu vlasového vlákna a zároveň rozjasňuje poškodené oblasti.

Veľkosti : 300ml, 500ml,

Charakteristika:

  • 8-týždňová ochrana fabry
  • 6x väčší lesk
  • Šetrné umývanie
  • Profesionálne zloženie
  • Navrhnuté pre kaderníkov

Benefity:

Zloženie obohatené o resveratrol chráni vlasy pred lámaním a zároveň udržiava lesk farbených vlasov pre dokonale prežiarený výsledok.

Výsledok:

So šampónom zo systému pre žiarivú farbu Serie Expert Vitamino Color: Vlasy sú o 95 % odolnejšie voči lámaniu a 6x lesklejšie*. Povrch vlasov je napravený po 5 aplikáciách*. *Inštrumentálny test po aplikácii šampónu + kondicionéru.

Ako aplikovať:

Aplikujte rovnomerne na mokré vlasy. Napeňte. Dôkladne opláchnite.

*Inštrumentálny test po aplikácii šampónu + kondicionéru.

Možno by sa Vám páčilo…

Prihláste sa, alebo sa registrujte...