Zľava!

Metal Detox šampón 300ml prečisťuje vlasy od kovových častíc

20,40 

Metal Detox Krémový šampón pôsobiaci proti kovom prečisťuje vlasy po akejkoľvek službe farbenia, balayage alebo zosvetľovania. Kovy vo vnútri vlasového vlákna vytvárajú riziko lámania a negatívne ovplyvňujú farebné výsledky počas služieb farbenia, balayage a zosvetľovania. Miera kovov vo vlasoch sa líši v závislosti od poréznosti vlasov a kvality vody v mieste, kde žijeme. Krémový šampón pôsobiaci proti kovom prečisťuje vlasy a šetrne umýva vlasové vlákno a odstraňuje naakumulované kovové častice. Zachováva žiarivú farbu s intenzívnym leskom. Vlasy sú okamžite hladšie, hebkejšie a viac vyživené. Po službách farbenia, balayage a zosvetľovania môže UV žiarenie spôsobovať scitlivenie vlasového vlákna, o to viac, keď reaguje s kovom, ako je meď, ale tiež môže spôsobiť zmenu farby.

Krémový šampón pôsobiaci proti kovom prináša až 93% ochranu farby proti UV žiareniu, dokonca aj pri najchúlostivejších farbách a odleskoch*. Táto patentovaná technológia je obohatená o Glicoamine, molekulu, ktorá je dostatočne malá, aby prenikla DOVNÚTRA vlasového vlákna a neutralizovala tu kovy.

JEDINEČNÝ ZÁŽITOK: tento bohatý krémový šampón bez sulfátov sa premení na koncentrovanú penu. Ľahko sa oplachuje.

NÁVYKOVÁ VÔŇA: Nezabudnuteľné citrusové vysoké tóny spojené s výraznými pižmovými drevami pre tie charakteristiky. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov používajte s Metal Detox ochrannou maskou, ktorá chráni vlasové vlákno proti ukladaniu kovových častíc. 3-fázový profesionálny salónny protokol prináša profesionálnu záruku vašej službe farbenia, balayage alebo zosvetľovania pre menšie riziko lámania o 87 %** Spoľahlivý farebný výsledok***

Krok 1: Prípravná starostlivosť Metal Detox, ktorá neutralizuje kovy pred službami farbenia, balayage alebo zosvetľovania.

Krok 2: Krémový šampón Metal Detox pôsobiaci proti kovom na prečistenie vlasov po službe.

Krok 3: Ochranná starostlivosť Metal Detox , ktorá predchádza návratu nových nežiaducich častíc.

*Inštrumentálny test po šampóne + maske Metal Detox až do ďalšieho umývania.

**Vs. klasický šampón. Inštrumentálny test: Prípravná starostlivosť Metal Detox + technická služba + šampón.

*** Bez ovplyvnenia stupňa zosvetlenia a vývinu pigmentu pri farbení.

Benefity:

Profesionálna záruka vašej farby, balayage a zosvetlenia. Patentovaná technológia s Glicoamine neutralizuje kovy vo vnútri vlasového vlákna a prečisťuje vlasy.

Výsledky:

Vlasy sú prečistené. Zachováva žiarivú farbu a intenzívny lesk. Vlasy sú okamžite hladšie, hebkejšie a viac vyživené. O 87 % menšie riziko lámania* Spoľahlivý farebný výsledok**. Až 93 % ochrana farby proti UV žiareniu, dokonca aj pri najchúlostivejších farbách a odleskoch ***.

*Vs. klasický šampón. Inštrumentálny test: prípravná starostlivosť + technická služba + šampón + maska Metal Detox.

** Bez ovplyvnenia stupňa zosvetlenia a vývinu pigmentu pri farbení.

***Inštrumentálny test po šampóne + maske Metal Detox až do ďalšieho umývania.

Ako aplikovať:

Šampón Metal Detox naneste do mokrých vlasov a dôkladne opláchnite. V prípade potreby tento krok opakujte. Šampón otvára štruktúru vlasov a odstraňuje kovové zvyšky. Ak chcete štruktúru vlasov znovu zavrieť, použite kondicionér Metal Detox Conditioner alebo masku Metal Detox Mask. Pre dosiahnutie viditeľných výsledkov používajte celú radu

Možno by sa Vám páčilo…

Prihláste sa, alebo sa registrujte...