Zľava!

METAL DETOX ochranný koncentrovaný olej proti ukladaniu kovových častíc 50ml

22,80 

S každým umytím prenikajú kovy dovnútra vlasového vlákna. Kovové častice vytvárajú riziko lámania. Tento koncentrovaný olej obohatený o Glicoamine, chráni vlasy pred usádzaním častíc. Koncentrovaný olej je súčasťou radu Metal Detox, ktorý odstraňuje kovy z vlasov a zabraňuje ich lámaniu a nespoľahlivým farebným výsledkom.* Vlasy sú okamžite silnejšie a vyživenejšie.

Iba po jednom použití:

  • O 97 % nižšie riziko lámania vlasov,
  • 2x viac vyživené vlasy.

Vlasy sú plnšie bez krepovatenia. Vlasy sú 2x lesklejšie a farba je intenzívnejšia. Jeho bohatá textúra je okamžite absorbovaná vlasovým vláknom bez toho, aby ho zaťažovala. : 3x väčšia kontrola krepovatenia* a ochrana pred teplom až do 230 °C*.

Pre všetky textúry vlasov, farbené, poškodené, odfarbované a prírodné vlasy. Pri ďalšej návšteve salónu požiadajte o aplikáciu služby Metal Detox. Rad je koncentrovaný s Glicoamine na zastavenie lámania vlasov a nespoľahlivým farebným výsledkom: pre vernú dlhotrvajúcu farbu až o 97 % nižšie riziko lámania vlasov **.

*Inštrumentálny test s koncentrovaným olejom Metal Detox.

**Inštrumentálny test šampón + maska Metal Detox.

Benefity:

Vlasy sú pevnejšie s každým umytím. Farba vydrží dlhšie, 2x lesklejšie vlasy.

Výsledky:

Chráňte vlasové vlákno pred ukladaním kovových častíc. Vlasy sú okamžite hladšie, vyživenejšie a silnejšie. Farba je zachovaná, vlasy sú 2x lesklejšie. O 97 % menšie riziko lámania vlasov.*

*Inštrumentálny test.

Ako aplikovať:

Nanášajte denne na suché alebo uterákom vysušené vlasy. Zahrejte 1 alebo 2 dávky z pumpičky v dlani a rovnomerne rozotrite od stredných dĺžok ku končekom. Neoplachujte. Pokračujte fúkaním alebo vlasy nechajte voľne uschnúť.

Možno by sa Vám páčilo…

Prihláste sa, alebo sa registrujte...