Zľava!

METAL DETOX maska, ktorá chráni vlasy pred ukladaním nežiadúcich častíc 500 ml

34,20 

Kovy vo vnútri vlasového vlákna vytvárajú riziko lámania a negatívne ovplyvňujú farebné výsledky počas služieb farbenia, balayage a zosvetľovania. Miera kovov vo vlasoch sa líši v závislosti od poréznosti vlasov a kvality vody v mieste, kde žijeme. Ochranná maska ​​proti ukladaniu kovových častíc Metal Detox chráni vlasové vlákno proti ukladaniu častíc po akejkoľvek službe farbenia, balayage alebo zosvetľovania. Zachováva žiarivú a intenzívne lesklú farbu. Vlasy sú okamžite hladšie, hebkejšie a viac vyživené. Po službách farbenia, balayage a zosvetľovania môže UV žiarenie spôsobovať scitlivenie vlasového vlákna, o to viac, keď reaguje s kovom ako je meď, ale tiež môže spôsobiť zmenu farby.

Ochranná maska ​​proti ukladaniu kovových častíc prináša až 93 % ochranu farby proti UV žiareniu, dokonca aj pri najchúlostivejších farbách a odleskoch*. Táto patentovaná technológia je obohatená o Glicoamine, molekulu, ktorá je dostatočne malá na to, aby prenikla DOVNÚTRA vlasového vlákna a neutralizovala tu kovy.

JEDINEČNÝ ZÁŽITOK: Rýchlo sa vstrebávajúca krémová maska. Ľahko sa oplachuje.

NÁVYKOVÁ VÔŇA: Nezabudnuteľné citrusové vysoké tóny spojené s výraznými pižmovými drevami pre tie charakteristiky.

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov používajte po krémovom šampóne pôsobiacom proti kovom na prečistenie vlasov Metal Detox. 3-fázový profesionálny salónny protokol pre záruku vašej služby farbenia, balayage alebo zosvetľovania pre menšie riziko lámania o 87 %**. Spoľahlivý farebný výsledok***.

Krok 1: Prípravná starostlivosť Metal Detox, ktorá neutralizuje kovy pred službami farbenia, balayage alebo zosvetľovania.

Krok 2: Krémový šampón Metal Detox pôsobiaci proti kovom na prečistenie vlasov po službe.

Krok 3: Ochranná starostlivosť Metal Detox, ktorá predchádza návratu nových nežiaducich častíc.

*Inštrumentálny test po šampóne Metal Detox + maske až do ďalšieho umytia.

**Vs. klasický šampón. Inštrumentálny test: Prípravná starostlivosť + technická služba + šampón + maska Metal Detox.

*** Bez ovplyvnenia stupňa zosvetlenia a vývinu pigmentu pri farbení.

Benefity:

Profesionálna záruka vašej farby, balayage a zosvetlenia. Patentovaná technológia s Glicoamine neutralizuje kovy vo vnútri vlasového vlákna a prečisťuje vlasy.

Výsledky:

Okamžitá regenerácia/posilnenie/účinok proti lámaniu vlasov. So šampónom a kondicionérom Inforcer.

Ako aplikovať:

Aplikujte rovnomerne na šampónom umyté a uterákom vysušené vlasy. Dôkladne opláchnite

Možno by sa Vám páčilo…

Prihláste sa, alebo sa registrujte...